1. Imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres email oraz numer telefonu potrzebne są jedynie w celu umożliwienia kontaktu w sprawach dotyczących informacji oraz realizacji usług. Dane nie zostają przekazywane nikomu innemu, zgodnie z RODO.

2. Płatność musi być dokonana w dniu sesji gotówką lub przelewem do dnia sesji na mój numer konta. Jeśli po wysłaniu galerii zdjęć, zdecydujecie się na inny wyższy pakiet, wówczas dopłacacie mi różnicę. Nie wysyłam plików do czasu otrzymania pełnego wynagrodzenia.

3. Jeżeli sesja odbywa się w odległości powyżej 20 km od mojego miejsca położenia, konieczne jest pokrycie dodatkowych kosztów dojazdu. (do ustalenia)

4. Wszystkie produkty takie jak wywołane zdjęcia czy albumy muszą zostać odebrane ode mnie osobiście. Wysyłka do wcześniejszego ustalenia ze mną. Zdjęcia w wersji elektronicznej przesyłam na maila.

5. Decydując się na moje usługi akceptujecie mój styl, percepcję kadru, styl postprodukcji, kolorystykę, konwersję zdjęć do czerni-bieli. Obróbka jest nierozerwalną częścią fotografii. Nie oddaję nieobrobionych zdjęć, nie ma możliwości wykupienia surowych plików RAW.

6. Termin Sesji plenerowej może być przełożony ze względu na warunki atmosferyczne, np. deszcz, burza (ciemne chmury bądź niska temperatura nie są powodem do przekładania sesji).

7. Fotograf polegając na swoim zmyśle estetyki dokona selekcji zdjęć według własnego uznania, które zostaną przesłane do galerii do wyboru na stronie https://pixieset.com/. Za jej pośrednictwem wybieracie ujęcia, które chcecie kupić. Na tym etapie ostatecznie decydujecie się na konkretny pakiet. Jeśli wybierzecie wyższy pakiet niż 1, za który już się rozliczyliśmy wówczas przelewacie mi różnicę.

8.Obrobione i wywołane zdjęcia otrzymujecie w ilości podanej w wybranym pakiecie. Każde dodatkowe ujęcie jest płatne według cennika podanego na stronie https://ktarzynahanus.pl/cennik/

9. Na zdjęciach nie wykonuję fotomontaży, odchudzania, usuwania, dodawania elementów zdjęcia na życzenie klienta. Drobne krostki, zadrapania, siniaki, blizny są usuwane przeze mnie według mojego punktu widzenia.

10. Gwarantuję wykonanie usługi na poziomie pokazanym w portfolio na stronie oraz w moich social media.

11. Należy pamiętać o wykonaniu we własnym zakresie kopii zapasowej plików. Nie odpowiadam za zniszczenie albumu oraz usunięcie zdjęć cyfrowych. Nie magazynuję wszystkich stworzonych przeze mnie materiałów, w związku z tym nie gwarantuję, że będę w stanie dostarczyć je ponownie po czasie.

12. W przypadku wyjątkowych zdarzeń losowych, które zupełnie uniemożliwią mi dotarcie na miejsce lub wykonanie usługi, dołożę wszelkich starań, aby znaleźć na swoje miejsce zastępstwo.

13. Galerię ze zdjęciami do wyboru oddaję w najszybszym możliwym terminie, do 14 dni roboczych od daty wykonania sesji. (Poza reportażem ślubnym oraz innym dużym wydarzeniem).

14. Na zapytania o ofertę lub termin staram się odpowiadać w ciągu 24 godzin w dni robocze. W weekendy i święta zastrzegam sobie możliwość wydłużenia czasu odpowiedzi.

15. Odbitki i albumy dla klientów, którzy wykonywali u mnie sesje zamawiam na początku miesiąca. Czas oczekiwania na gotowe wydruki to około 6-8 dni roboczych.

16. Jakość materiału zdjęciowego jest wynikiem zaangażowania obydwu stron. Z tego względu odpowiedni ubiór oraz przygotowane wnętrze leży po Waszej stronie. Oczywiście możecie liczyć na moją pomoc. Przed każdym naszym spotkaniem wysyłam Wam moje autorskie e-booki „Jak się ubrać na sesje lifestyle” oraz „Jak przygotować mieszkanie do sesji lifestyle”. Jeśli po przesłaniu poradników będziecie potrzebować mojej pomocy to wystarczy się ze mną skontaktować.